Смартфон Samsung Galaxy A23 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 52Фото 22 |
Samsung Galaxy A23 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.6 ", 2408х1080 (20:9), 400 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 680 4G
Камера:4 модулі, 50 МП, + 5 МП, макро
Відео:стабілізація
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:195 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
0 2 4 1 |
Привіт, брала телефон рік тому. Має досить гарний вигляд, понравився з першого погляду. Непоганої комплектації, тобто для нормальної роботи працює добре. У мене персикового кольору, хоча є ще класична кольорова гама. - Екран гарний, навіть не будучи AMOLED екраном, добре все видно.
- Батарея тримає довго заряд, якщо не грати цілий день. - Досить не погана камера. - Цінова політика. За свої кошти телефон чудовий та з гарною комплектацією. - Samsung має більш стабільну роботу, ніж телефон Xiomi, можна мати на увазі. - Не погано тягне гри (за типом Pubg) на середніх налаштуваннях та на високих, але телефон буде грітись, що значно відобразиться на батареї та на роботі самого телефону, варто бути обережними з цим. - Snapdragon 680 4G – хороший процесор. Особливо для мене, ці процесори одні з найкращих і в цьому телефоні є плюсом. - Середня ємність оперативної пам'яті – дозволяє нормальне користування, без зависання та інших проблем. - Є mini-Jack (3.5 мм) та гіроскоп, що для мене особисто важливо. - На сонячному світлі не так добре видно екран, але з PLS/IPS це досить очевидно.
- Камера не буде гарною для професійних фото, але для звичайного користування – добре. - Не тягне гри на гарних (високих) налаштуваннях – буде перегріватись. - Без чохла в комлекті, майте на увазі. Дар'я Анісімова: користуюся Samsung Galaxy A23 128GB/6GB більше року |
Брав лише заради стабілізації в камері, яка як виявилося працює лише у відео. Якість 50 МП ніяк не відрізняється від 13МП камери 2015 року, проте вдвічі більше пікселів. Якісний Самсунг, швидкий. Звук приємний. Голосний ушний динамік! Оптична стабілізація дна. Зняті під час руху фотографії – розмиті. Дисплей трохи червоним віддає, коли знижена яскравість. Майже 3 із 6 ГБ ОЗП завжди зайняті. Ігор Григор'єв: користуюся Samsung Galaxy A23 128GB/6GB менше місяця |
Чудовий, але з мінусами Чудова модель, чудовий стиль, батарея добре тримається, власник 4/64 чорного кольору. Процесор, можна трохи сильніший, але свою функцію він виконує
Камера, 50 мп у 2024 році трохи мало, але вистачає Екран, PLS трохи поганий, краще якийсь амолед або IPS, але виводити картинку чудово Нікіта Сухорук: користуюся Samsung Galaxy A23 64GB/4GB кілька місяців |
Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy A23
Ціни на Samsung Galaxy A23 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A23 64 ГБ / 4 ГБ | від 5 499 грн. | 53 пропозиції | ||
Samsung Galaxy A23 128 ГБ / 4 ГБ | від 7 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A23 128 ГБ / 6 ГБ | від 7 990 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →