Планшет
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 ГБ (SM-T630NZKAEUB)
Відео 2Фото 13 |
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 ГБ
Galaxy Activeпотужний процесорзахист від пилу та водиударостійкийGPSWi-Fi 6NFC-чипстилусємний акумуляторнемає mini-Jack 3.5 мм
Система:Android 12
Діагональ дисплея:10.1 "
Роздільна здатність:1920x1200 пікс
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Snapdragon 778G 5G
Камера:13 (МП), съемка 4K
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:7600 мАгод
Матеріал корпуса:пластик
Вага:674 г
Водонепроникність до 1.5 метрів у прісній воді до 30 хвилин та захист від пилу, бруду та піску. Програмована фізична кнопка. Наявність двох мікрофонів.
Всі характеристики
Характеристики Galaxy Tab Active4 Pro 64GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 ГБ
Планшет Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 10,1" 4/64GB Wi-Fi Czarny (SM-T630N | 30 463 грн. |
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 10,1" 4/64GB Wi-Fi Czarny (SM-T630NZKAEUB) | 29 720 грн. |
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 10,1" 4/64GB Wi-Fi Czarny (SM-T630NZKAEUB) | 30 463 грн. |
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 10,1" 4/64GB Wi-Fi Czarny (SM-T630NZKAEUB) | 31 206 грн. |
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy Tab Active4 Pro
Ціни на Samsung Galaxy Tab Active4 Pro |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 ГБ | від 29 720 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 ГБ / 5G | від 27 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 ГБ | від 26 999 грн. | 13 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 ГБ / 5G | від 27 440 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →