Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 128 ГБ / LTE
Відео 21Фото 17 |
Досить просунутий багатофункціональний планшет з великим екраном, гарною апаратною начинкою та комплектним стілусом Samsung S Pen, який суттєво розширює можливі сценарії використання девайсу. Так, подібний стілус не тільки дозволяє малювати і робити скріншоти з власними примітками, а й дозволяє робити швидкі нотатки на вимкненому екрані, а також просто писати по екрану з автоматичним перекладом рукописного тексту в друкований.
"Обличчя" планшета Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 - це великий 12,4-дюймовий екран з PLS-матрицею та роздільною здатністю 2560x1600, що забезпечує щільність пікселів на рівні 243 ppi. Через подібні розміри дисплея пристрій не найзручніший у плані транспортування, але при цьому він чудово підходить для мультимедійних розваг, малювання, роботи та навчання. Під капотом знаходиться 8-ядерний центральний процесор Snapdragon 750G 5G, підтримку якому забезпечує відеоприскорювач Adreno 619 і відразу 6 ГБ оперативної пам'яті. Власну пам'ять моделі в об'ємі 128 ГБ можна додатково розширити за рахунок підключення карти об'ємом до 1 ТБ. Також виробник подбав про стереодинаміки з акустикою AKG та підтримкою технології Dolby Atmos. За автономність відповідає акумулятор на 10090 мАгод, завдяки якому девайс може до 13 годин безперервно працювати в режимі відтворення відео.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 128 ГБ / LTE
Усі ціни 31 →Планшет Samsung Galaxy Tab S7 FE 6/128GB 5G (Mystic Black) (Global) SM-T73 | 25 935 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab S7 FE 6/128GB 5G Black (SM-T736BZKE) | 25 085 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab S7 Fe 6 / 128GB 5G Mystic Black (SM-T736BZKE) | 26 357 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab S7 Fe 6/128GB 5G Mystic Black (SM-T736BZKE) | 25 873 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab S7 FE 6/128GB 5G Black (SM-T736BZKE) | 26 000 грн. |
0 0 2 4 |
Це вже другий мій планшет від компанії Samsung. Перший брав ще далекого 2014 року. Враження від користування ним у мене втратили суто позитивні (якщо не враховувати проблеми з контролером живлення, які оперативно виправили за гарантією у сервісному центрі). Після того жодного разу не виникало потреби носити його на ремонт (а він ще й досі працює). Так ось, трохи відійшов від теми. Брав цей девайс у 2021 році. Як очікувалося, девайс за ці гроші був шикарний. Швидкий у роботі, купа корисного функціоналу, ще й стилус у комплекті. Це взагалі казка. Навіть і зараз, коли минуло майже два роки, він повністю і з хвостиком покриває всі мої потреби. Якість виконання корпусу, скло екрану – на висоті. За всю годину користування без чохла та захисної плівки/скла - на корпус посадивши кілька дрібних царапин, а скло чисте, як після покупки. Щодо швидкодії – все працює досить добре. Глюків та зависань за всю годину не спостерігав. Єдине що з незручності – вага. 600 грамів тримати тривалу годину - трохи некомфортно) Про батарею скажу окреме слово. Після покупки я заряджав його разів зо два на тиждень, при активному користуванні. Але в останній годині зауважив, що вона почала швидше розряджатися. Перевіривши ємність за допомогою програми devcheck, був неприємно здивований. Вона впала майже вдвічі. Тепер у мене стоїть питання щодо заміни планшета, або батареї. Якість, функціонал Батарея Mr. Nnone: користуюся Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64GB більше року |
Дуже продуктивний, на відміну від інших планшетів TM Samsung. Батарея містка. Працює вже 3 місяці, а продуктивність не знизилася! Планшет гарний за свої 500 $ Продуктивність, акумулятор. Поки що немає Alex Rumyancev: користуюся Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64GB кілька місяців |
Два місяці користуюсь.в описі вказано не вірно у вайфай версії 778 дракон. але не 750 Екран.звук .продуктивність.стилус в комплекті .матеріали .автономність Хотілося б за ці гроші версію 6-128 користуюся Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64GB кілька місяців |
Модификації Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021
Ціни на Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64 ГБ | від 13 545 грн. | 105 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64 ГБ / LTE | від 15 480 грн. | 152 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 128 ГБ | від 17 499 грн. | 21 пропозиція | ||
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 128 ГБ / LTE | від 24 299 грн. | 31 пропозиція | ||
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 256 ГБ | від 21 400 грн. | 6 пропозицій |