Саундбар Samsung HW-B550
Відео 17Фото 9 |
Samsung HW-B550 |
|
Як вибрати саундбар?Саундбар ─ компроміс чи найкраще рішення для домашнього кінотеатру? Як правильно вибрати саундбар? Повний гайд.
Розшифровка маркування саундбарів SamsungВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " саундбарів Samsung
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung HW-B550
Усі ціни 28 →Домашній кінотеатр Samsung HW-B550 | 7 656 грн. |
Домашний кинотеатр Samsung HW-B550 | 7 612 грн. |
Саундбар Samsung HW-B550 (HW-B550/UA) HW-B550/UA | 8 499 грн. |
Samsung HW-B550 | 9 299 грн. |
Samsung HW-B550/RU офіційна гарантія | 6 849 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →