Акумулятор Samsung INR18650-25R 2500 mAh
Відео 2 |
Samsung INR18650-25R 2500 mAh |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung INR18650-25R 2500 mAh
Усі ціни 16 →Аккумулятор Samsung 25R, 18650, 2500 mAh | 215 грн. |
Аккумулятор 18650 2500 mAh (35A) Samsung (INR18650-25R) INR18650-25R | 176 грн. |
Акумулятор Samsung 18650 Li-Ion 2500 mAh Green INR18650-25R | 177 грн. |
Samsung 18650 2500mAh Li-ion 1 шт (INR18650-25R) INR18650-25R | 176 грн. |
Samsung Аккумулятор 18650 Li-Ion 2500 mAh Green INR18650-25R | 269 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →