Оперативна пам'ять Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1G44AB0-CWE
Samsung M471A1G44AB0-CWE 2133 МГц CL15 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 3200 МГц CL22 M471A1G44AB0 3200 МГц CL22 M471A1K43DB1 3200 МГц CL22 M471A1K43EB1 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1G44AB0-CWE
Усі ціни 25 →Samsung SODIMM DDR4 8GB 3200Mhz (M471A1G44AB0-CWE) OEM M471A1G44AB0-CWE | 829 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz Samsung (M471A1G44AB0 | 1 067 грн. |
Samsung SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz M471A1G44AB0-CWE | 869 грн. |
Модуль памяти для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz Samsung (M471A1G44AB0- | 870 грн. |
Оперативна пам'ять Samsung DDR4 1x8GB (M471A1G44AB0-CWE) M471A1G44AB0-CWE | 835 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ціни на Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43BB0-CPB | від 702 грн. | 6 пропозицій | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43CB1-CTD | від 695 грн. | 5 пропозицій | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1G44BB0-CWE | від 750 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1G44AB0-CWE | від 790 грн. | 25 пропозицій | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43DB1-CWE | від 754 грн. | 7 пропозицій | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43EB1-CWE | від 790 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →