SSD Samsung Portable T5 MU-PA2T0B 2 ТБ
Відео 36Фото 18 | 8 000 грн. Купити! Samsung T5 Black 2 TB (MU-PA2T0B/WW) MU-PA2T0BGeekabyte.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись |
Samsung MU-PA2T0B 1 ТБ2 ТБ |
|
Ударостійкий. Апаратне AES 256-бітове шифрування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 0 4 |
Придбав цей ssd як робочий кінь. Займаюся відео зйомками, і обробляю відео де доведеться. Так, у мене ноут є і в машині, і на роботі і вдома, то я намагаюся зберігати проєкти прем'єра та дистрибутиви в одному місці. Так і прийшла ідея купити ємний ssd і записувати все туди. Найголовніше це швидкість роботи. Я не заміряв програмно, але файл на 10 гб заливається за ~22 секунди. Як на мене непогано. Проєкти відкриваються без проблем, прем'єр не тупить, працюючи безпосередньо з диска. Скачується інформація теж швидко. По суті, це звичайний швидкий ssd. Корпус звичайно трохи хиленький як на мене, хоч і пишуть що захищений, але якийсь дуже легкий, не вселяє довіри загалом. У комплекті поклали 2 кабелі, мама-тато тайп С, та тато-тата тайп С. Диском задоволений, тк займає мінімум місця, працює швидко, свою роботу виконує на 5. Взяв на 2 ТБ, чорного кольору. Швидкий запис та читання. Немає проблем із підключенням до ноуту. Дуже компактний, не більший за мій смартфон. Пишуть, що удароміцний, але я ще не перевіряв. Напевно ціна, але вона якісна, тому справа суб'єктивна. користуюся Samsung MU-PA1T0B/WW кілька місяців |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Samsung Portable T5 MU-PA2T0B
Ціни на Samsung Portable T5 MU-PA2T0B |
---|---|---|---|---|
Samsung Portable T5 MU-PA250B/WW 250 ГБ | від 4 804 грн. |
Samsung Portable T5 MU-PA1T0B/WW 1 ТБ | від 14 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Samsung Portable T5 MU-PA2T0B 2 ТБ | від 8 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →