SSD Samsung Portable T7 MU-PC2T0T/WW 2 ТБ
Відео 24Фото 14 |
Samsung MU-PC2T0T/WW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Portable T7 MU-PC2T0T/WW 2 ТБ
Усі ціни 120 →Samsung T7 2TB USB 3.2 (MU-PC2T0T/WW) Grey MU-PC2T0T/WW | 8 627 грн. |
Зовнішній SSD накопичувач Samsung T7 2TB Indigo Blue (MU-PC2T0H/WW) | 6 569 грн. |
Накопичувач зовнішній SSD 2.5" USB 2.0TB Samsung T7 Red (MU-PC2T0R/WW) MU- | 7 019 грн. |
SSD накопичувач SAMSUNG USB Type-C 2TB T7 Indigo Blue (MU-PC2T0H/WW) MU-PC | 9 999 грн. |
SSD диск Samsung T7 Indigo Blue 2TB (MU-PC2T0H/WW) MU-PC2T0H/WW | 7 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung Portable T7 MU-PC2T0T/WW
Ціни на Samsung Portable T7 MU-PC2T0T/WW |
---|---|---|---|---|
Samsung Portable T7 MU-PC500T/WW 500 ГБ | від 2 749 грн. | 145 пропозицій | ||
Samsung Portable T7 MU-PC1T0T/WW 1 ТБ | від 3 720 грн. | 181 пропозиція | ||
Samsung Portable T7 MU-PC2T0T/WW 2 ТБ | від 5 920 грн. | 121 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →