SSD Samsung 870 EVO MZ-77E1T0BW 1 ТБ UA
Відео 19Фото 8 |
Samsung MZ-77E1T0BW |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung 870 EVO MZ-77E1T0BW 1 ТБ UA
Усі ціни 47 →Samsung 870 EVO V-NAND MLC 1TB 2.5" (MZ-77E1T0BW) MZ-77E1T0BW | 3 639 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 1TB 870 EVO Samsung (MZ-77E1T0BW) | 4 661 грн. |
SSD Samsung 870 EVO MZ-77E1T0 1 ТБ MZ-77E1T0BW | 4 300 грн. |
SSD накопичувач Samsung 870 EVO 1TB (MZ-77E1T0BW) | 4 269 грн. |
Samsung 870 Evo 1TB (MZ-77E1T0BW) Ua | 3 872 грн. |
1 1 3 4 |
Відмінна модель, купувала приблизно два роки тому, за цей період ніяких нарікань порівняно з дешманською аліекспресною набагато краще Швидкість, швидкість не зменшується при великих обсягах Не знайшов Stray228 Понимаю: користуюся Samsung MZ-77E1T0BW більше року |
купили цей диск як додатковий чисто для ігор, тому що система стоїть на іншому. поки повністю задоволені, все запускається за кілька секунд, встановлення та обмін файлами відчутно швидше після старенького HDD. Звичайно обсяг в 500ГБ це наприклад, тільки для старту, але за свої гроші дуже гарний вибір, враховуючи ще і відомий бренд. швидкість передачі даних, наявність офіційного софту, відсутність будь-яких проблем при підключенні: просто під'єднали саташником, форматнули і готові до роботи. поки не виявлено Юлія Т: користуюся Samsung MZ-77E500B/EU менше місяця |
Брав на заміну, попередньому в 120GB так як став тісний. Ноутбук старий тому на особливу швидкість і не чекав. Інтерфейс sataII і відповідно швидкість – читання 260MB/s, запис 243MB/s. Для Samsung Data Migration потрібен Sata-USB перехідник, а на той момент його не виявилося. Систему переносив за допомогою AOMEI PE Builder, була флешка на 32Gb, вийшло легко і швидко. Швидкість, гарантія п'ять років немає Денис: користуюся Samsung MZ-77E500BW кілька місяців |
С уважением,
Дмитрий
128-шарова пам'ять та фірмовий контролер MKX Metis
Накопичувач Samsung 870 EVO став останнім накопичувачем із підключенням SATA 3 у серії EVO, над яким корейські інженери справді заморочилися. Незважаючи на належність до початкового рівня в ньому використана не звичайна 64-шарова, а просунута 128-шарова пам'ять TLC 3D V-NAND власного виробництва, яка має підвищений ресурс на знос. А для керування пристроєм був використаний доопрацьований контролер власного виробництва MKX Metis, що вигідно відрізняє цей накопичувач від інших недорогих SSD.
Проходить тести на 5+
Завдяки цим факторам накопичувач Samsung 870 EVO граючись проходить будь-які стрес-тести, а спідометр в умовному бенчмарку CrystalDiskMark практично не опускається нижче за заявлені 530/560 МБ/с. Крім цього в накопичувачі використовується технологія комбінованого кешування Turbo Write, яка при заповненні буфера може додати до 1 ГБ фіксованого буфера кілька гігабайт TLC-пам'яті, що динамічно виділяється. Завдяки цьому диск набагато складніше забити великими файлами, які зменшать швидкість з умовних 500 МБ/с до 100 МБ/с. Окремо слід зазначити високу швидкість не буферизованого випадкового читання, яка у часто згладжує різницю між накопичувачами з підключенням SATA 3 і M.2.
Висока якість та надійність
Особливо контраст вражаючий з не зовсім вдалим попередником 860 EVO, який працював повільніше, частіше вередував і не міг похвалитися такою ж надійністю. У порівнянні з ним у 870 EVO обсяг гарантованого запису зріс у 2 рази і тепер становить 600 ТБ. Загальний час напрацювання на відмову заявлено в 1.5 млн. годин, а офіційна гарантія від виробника становить не 3, а 5 років. Все це робить Samsung 870 EVO чи не найцікавішим варіантом у тих випадках, коли немає можливості використовувати більш швидкі та сучасні твердотелі з інтерфейсом NVMe. Щоправда, і вартість пристрою в деяких випадках удвічі перевищує вартість бюджетних SATA 3 SSD від Crucial, Kingston, Patriot та інших виробників.
Модификації Samsung 870 EVO MZ-77E1T0BW
Ціни на Samsung 870 EVO MZ-77E1T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 870 EVO MZ-77E250B/EU 250 ГБ EU | від 1 699 грн. | 56 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E250BW 250 ГБ UA | від 1 740 грн. | 12 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU 500 ГБ EU | від 2 153 грн. | 59 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500BW 500 ГБ UA | від 2 198 грн. | 41 пропозиція | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU 1 ТБ EU | від 3 631 грн. | 69 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0BW 1 ТБ UA | від 3 599 грн. | 47 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 ТБ EU | від 6 614 грн. | 66 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0BW 2 ТБ UA | від 6 675 грн. | 25 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0B/EU 4 ТБ EU | від 13 045 грн. | 46 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW 4 ТБ UA | від 11 846 грн. | 46 пропозицій |