SSD Samsung 870 EVO MZ-77E500BW 500 ГБ UA
Відео 19Фото 8 |
Samsung MZ-77E500BW |
|
Твердотільний накопичувач Samsung 870 EVO-це надійне і швидке (на тлі будь-якого жорсткого диска) сховище даних об'ємом 500 ГБ. Пристрій відноситься до SSD початкового рівня, але може похвалитися якісними апаратними складовими, в тому числі високошвидкісним контролером MKX і флеш-пам'яттю 3D TLC V-NAND власного виробництва. SSD Samsung 870 EVO MZ-77e500 500 ГБ підходить для використання в офісних і домашніх ПК, а завдяки досить компактним розмірам (100x70x7 мм) також може бути встановлений в лептоп.
Модель виконана в класичному форм-факторі 2.5 дюйма, що лише розширює сферу її використання і дозволяє застосовувати навіть в досить старих системах. Пропускна здатність обмежена інтерфейсом SATA 3, відповідно швидкість зчитування не перевищує 560 МБ / з, а запису-530 МБ / з. але навіть це в рази більше, ніж у традиційних HDD. На тлі рішень попереднього покоління (860 EVO) SSD-накопичувач став ще більш надійним, адже об'єм гарантованого запису виріс в 2 рази і тепер становить 300 ТБ. Плюс час напрацювання на відмову заявлено в 1.5 млн годин, а Офіційна гарантія триває 5 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung 870 EVO MZ-77E500BW 500 ГБ UA
Усі ціни 42 →Накопитель SSD 2.5" 500GB 870 EVO Samsung (MZ-77E500BW) | 2 607 грн. |
SSD накопичувач Samsung 870 EVO 500GB (MZ-77E500BW) | 2 299 грн. |
Накопичувач SSD 500GB Samsung 870 EVO 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E500BW) MZ-77 | 2 245 грн. |
SSD диск Samsung 870 EVO 500GB 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E500BW) MZ-77E500BW | 2 309 грн. |
Ssd накопичувач Samsung 870 Evo 500 GB (MZ-77E500BW) | 2 869 грн. |
1 1 3 4 |
Брав на заміну, попередньому в 120GB так як став тісний. Ноутбук старий тому на особливу швидкість і не чекав. Інтерфейс sataII і відповідно швидкість – читання 260MB/s, запис 243MB/s. Для Samsung Data Migration потрібен Sata-USB перехідник, а на той момент його не виявилося. Систему переносив за допомогою AOMEI PE Builder, була флешка на 32Gb, вийшло легко і швидко. Швидкість, гарантія п'ять років немає Денис: користуюся Samsung MZ-77E500BW кілька місяців |
Диск був протестований мною, унизу є посилання на тест.
Коротко за висновками: У тесті на лінійний запис стартова швидкість - 493 Mb/s, після переповнення кешу SLC, швидкість знижується до 317 Mb/s, а далі піднімається до 350 Mb/s Це хороший результат хоч і не відповідає заявленим характеристикам. SLC кеш складає приблизно 5% від загального об'єму диска, а це +-25gb. Це досить високий показник. Навряд чи вам доведеться щодня записувати дані по 25 Gb, тому дію кешу ви навряд чи відчуєте. Максимальна температура за годину всіх тестів – 45 градусів. Це дуже низький показник. Посилання на відео з тестами на Youtube https://youtu. гарантія 5 років, стартова швидкість до переповнення SLC кешу, низька температура в простої та в роботі ціна Jurec: користуюся Samsung MZ-77E500BW менше місяця |
купили цей диск як додатковий чисто для ігор, тому що система стоїть на іншому. поки повністю задоволені, все запускається за кілька секунд, встановлення та обмін файлами відчутно швидше після старенького HDD. Звичайно обсяг в 500ГБ це наприклад, тільки для старту, але за свої гроші дуже гарний вибір, враховуючи ще і відомий бренд. швидкість передачі даних, наявність офіційного софту, відсутність будь-яких проблем при підключенні: просто під'єднали саташником, форматнули і готові до роботи. поки не виявлено Юлія Т: користуюся Samsung MZ-77E500B/EU менше місяця |
Еталонний SSD
У серію Evo від Samsung входять досить дорогі, якісні, надійні та рекордно-швидкі SSD, які згодом задають моду на ринку накопичувачів. Загалом, майже як iPhone. З популяризацією швидких NVMe-накопичувачів компанія Samsung опинилася в цікавому положенні, коли до їх рівня потрібно підтягнути староформатні SATA SSD, при цьому постійно озираючись на ціну. З моделлю 850 EVO фокус не вдався, наступний 860 EVO став поверненням до джерел, а новий 870 EVO можна назвати кроком вперед.
Побудований на базі 128-шарової пам'яті TLC 3D V-NAND від Samsung
Головне поліпшення торкнулося самої пам'яті. Якщо в перших ревізіях 860 EVO використовувалася класична 64-шарова TLC-пам'ять, то його послідовник використовує новеньку 128-шарову пам'ять TLC 3D V-NAND виробництва Samsung. Очікувано змінився і контролер — замість минулого MJX в новинці його модифікація MKX Metis, яку ми вже бачили в моделі 870 QVO. Для прискорення операцій запису в накопичувачі використовується технологія комбінованого SLC-кешування під назвою Turbo Write, яка при необхідності додає до фіксованого SLC-кешу гігабайти динамічно виділеної TLC-пам'яті.
Серйозно зросла швидкість не буферизованого читання
Перевірити на практиці Samsung 870 EVO нам допоможе попередник Samsung 860 EVO, який за паспортом забезпечував ті ж швидкості в районі 530 – 560 МБ/с. Перше, що треба відзначити ― це серйозно збільшену швидкість не буферизованого випадкового читання, яка згладжує різницю між SATA і M.2 SSD. Сама по собі це заявка на успіх. Але що ще більш важливо, нам так і не вдалося «завантажити» диск роботою, змусивши його гальмувати. Весь час тестів показники швидкості практично не змінювалися. Додайте сюди офіційну п'ятирічну гарантію, приправте її солідним терміном роботи на відмову (300 ТБ) і отримаєте чи не найвдаліший варіант для випадків, коли з тієї чи іншої причини неможливо використовувати NVMe SSD. Все-таки, мова йде про дійсно флагманський продукт з високою якістю виконання, що рідкість для нинішніх SATA SSD.
Модификації Samsung 870 EVO MZ-77E500BW
Ціни на Samsung 870 EVO MZ-77E500BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 870 EVO MZ-77E250B/EU 250 ГБ EU | від 1 699 грн. | 57 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E250BW 250 ГБ UA | від 1 740 грн. | 12 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU 500 ГБ EU | від 2 153 грн. | 63 пропозиції | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500BW 500 ГБ UA | від 2 198 грн. | 42 пропозиції | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU 1 ТБ EU | від 3 631 грн. | 70 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0BW 1 ТБ UA | від 3 599 грн. | 47 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 ТБ EU | від 6 614 грн. | 67 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0BW 2 ТБ UA | від 6 675 грн. | 26 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0B/EU 4 ТБ EU | від 13 045 грн. | 46 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW 4 ТБ UA | від 12 175 грн. | 46 пропозицій |