SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW 1 ТБ з радіатором
Відео 30Фото 5 |
Samsung MZ-V8P1T0CW |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW 1 ТБ з радіатором
Усі ціни 46 →Samsung 980 PRO V-NAND 3-bit MLC 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe 1.3c (MZ-V8P1T0 | 4 769 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB Samsung (MZ-V8P1T0CW) | 5 327 грн. |
SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW 1 ТБ | 4 769 грн. |
Samsung 980 Pro 1 Tb with Heatsink (MZ-V8P1T0CW) | 4 922 грн. |
Samsung 980 Pro 1 Tb with Heatsink (MZ-V8P1T0CW) | 4 784 грн. |
0 1 3 8 |
Беріть це тільки з радіатором, якщо не хочете, щоб ваш пк горів швидкість, якість без радітора цей SSD накопичувач гріється настільки сильно, що таке почуття що ось ця штука може нагрітися більше ніж пекло. |
купувався у березні 2024 року, за 107 євро. вважаю, що своїх грошей коштує, обов'язково під радіатор! до цього був 970 EVO plus 500Gb, мати Asus TUF B660. софт samsung,функц - Andrejs: користуюся Samsung MZ-V8P1T0BW менше місяця |
Купуйте Швидкість, 2 гвинти кріплення, Віндоус запускається за 3 секунди, Майнкрафт з 12 модами швидко запускається Нічого Max: користуюся Samsung MZ-V8P250BW кілька місяців |
Версія з радіатором спеціально для PS5
Як тільки восени 2021 року Sony дала відмашку на установку зовнішніх SSD в консоль PS5, Samsung тут же підметилася і анонсувала апдейт своєї лінійки Evo ― зокрема спеціальні версії накопичувача Evo 980 PRO з радіатором. І правда, було б дивно, якби флагманські накопичувачі компанії, які ще недавно були маяком для індустрії, залишилися б за бортом такого перспективного ринку.
Один з найшвидших SSD на ринку
В іншому цей той же добре знайомий M. 2 SSD форм-фактора 2280 з одностороннім монтажем компонентів на друковану плату. Його продуктивність SSD 980 PRO оптимізована завдяки використанню фірмового контролера Samsung Elpis, розробленого з оглядкою на нову шину PCI-У 4.0. Використання Elpis в поєднанні з відбірної 128-шарової флеш-пам'яттю 3D-V-NAND виробництва TLC дозволило досягти вражаючій швидкості лінійного читання аж до 7000 МБ/с. В той же час швидкість лінійного запису досягає 5000 МБ/с. Додайте сюди еталонні показники IOPS (1000 тисяч на запис + 800 тисяч на запис), 1 ГБ буферної пам'яті, п'ятирічну гарантію і отримаєте один з самих передових твердотільних накопичувачів на ринку.
Не революція, а еволюція
Деякі оглядачі лаяли 980 PRO за недостатню кількість інновацій. Мовляв, раніше було ого-го, а тепер як у всіх. З нашої точки зору це плюс. Для порівняння, найшвидша модель із серії EVO, що працює на шині PCI-E 3.0 в синтетичних тестах фізично не могла видати більше 3500 МБ/с, та й в реальності вона працювала явно повільніше. 980 PRO по суті проапгрейділся малою кров'ю через що в які-то повіки його можна назвати доступним. За 1 ТБ-версію 980 PRO з радіатором зараз просять близько $250, а це трохи дорожче накопичувачів від умовної A-Data і істотно дешевше обласканого критиками накопичувача Seagate FireCuda 530.
Модификації Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW
Ціни на Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500 ГБ | від 2 889 грн. | 58 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 ТБ без радіатора | від 4 258 грн. | 62 пропозиції | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW 1 ТБ з радіатором | від 4 490 грн. | 46 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW 2 ТБ без радіатора | від 6 330 грн. | 67 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2 ТБ з радіатором | від 6 890 грн. | 39 пропозицій |