SSD Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW 250 ГБ
Відео 45Фото 12 |
Samsung MZ-V8V250BW |
|
Функція Host Memory Buffer (HMB) використовує DMA (прямий доступ до пам'яті) PCI Express, дозволяючи твердотільних накопичувачів використовувати частину DRAM у системі ПК, замість вимагати від SSD наявності власної DRAM.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW 250 ГБ
Усі ціни 53 →Samsung 980 V-NAND MLC 250GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe 1.4 (MZ-V8V250BW) MZ-V8 | 1 805 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 250GB Samsung (MZ-V8V250BW) | 2 299 грн. |
Накопичувач SSD 250GB Samsung 980 M.2 PCIe 3.0 x4 NVMe V-NAND MLC (MZ-V8V2 | 1 942 грн. |
SSD диск Samsung 980 250GB (MZ-V8V250BW) MZ-V8V250BW | 2 299 грн. |
SSD накопичувач M.2 Samsung 980 250GB NVMe PCIe Gen 3.0 x4 2280 (MZ-V8V250 | 2 299 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 3 10 |
Обережно!!! перевіряйте накопичувач, бо в мене він згорів, чому не знаю, спочатку не міг встановити ОС, поламаний бут error MBR, 3 дні робив потім згорів. ? згорів Nik Shtayn: користуюся Samsung MZ-V8V500BW менше місяця |
Чудове ссд за свої гроші. Швидкості космічні і без сильного перегріву що і радіє. Ви майже ніколи не будете користуватися швидкостями, які дає це ссд на максимум. Тому запасу там дуже багато. Вінда літає, файли теж. У будь-якому випадку копіювання буде впиратися в ті куди ви будете перекидати файли. А для винді та ігор чудове рішення. м2 З Охолодженням. Швидкість. Я думав він більший буде. |
Пів дня вбив на цей ссд, так і не зрозумів у чому проблема. Спочатку підключив перший слот m.2 1xSATA/PCI-E 4x і пк всіляко відмовлявся його бачити. Я і в біусі лазив, і в диспетчері пристроїв, і драйвера качав офіційні, і контакти спиртом чистив, і всі кабелю сата відключав. Нічого не допомагало, диск не визначався і сильно грівся, але коли переставив у другий слот m.2 1xPCI-E 4x, який не має приписки sata, все запрацювало. Припущень у мене навіть нема в чому проблема, материнка у мене Gigabyte B560M DS3H V2. Висока швидкість Сильно гріється і не працює, якщо не туди підключити (Я підключав у потрібний слот м.2, переплутати з вайфар роз'ємом не реально). Чи не стабільна ціна, є й інші непогані ссд з подібною ціною (Я купував за 4к, а на слід день він подешевшав до 3.6к грн) Михаил Шаповалов: користуюся Samsung MZ-V8V1T0BW менше місяця |
Показано 3 з 14 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW
Ціни на Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW 250 ГБ | від 1 773 грн. | 53 пропозиції | ||
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW 500 ГБ | від 1 959 грн. | 72 пропозиції | ||
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW 1 ТБ | від 3 030 грн. | 78 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →