SSD Samsung SM883 MZ7KH960HAJR 960 ГБ
Samsung MZ7KH960HAJR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung SM883 MZ7KH960HAJR 960 ГБ
Samsung SM883 960GB (MZ7KH960HAJR-00005) | 10 840 грн. |
Samsung SM883 960GB (MZ7KH960HAJR-00005) | 11 111 грн. |
Samsung SM883 960GB (MZ7KH960HAJR-00005) | 11 382 грн. |
Модификації Samsung SM883 MZ7KH960HAJR
Ціни на Samsung SM883 MZ7KH960HAJR |
---|---|---|---|---|
Samsung SM883 MZ7KH240HAHQ 240 ГБ | від 11 275 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung SM883 MZ7KH480HAHQ 480 ГБ | від 13 137 грн. | 3 пропозиції | ||
Samsung SM883 MZ7KH960HAJR 960 ГБ | від 10 840 грн. | 3 пропозиції | ||
Samsung SM883 MZ7KH1T9HAJR 1.92 ТБ | від 37 440 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →