Холодильник Samsung RF23R62E3S9 нержавіюча сталь (RF23R62E3S9/EG)
Фото 10 |
Samsung RF23R62E3S9 нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung RF23R62E3S9 нержавіюча сталь
Усі ціни 15 →Холодильник Samsung RF23R62E3S9 | 79 272 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RF23R62E3S9 | 70 000 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Samsung RF23R62E3S9 | 72 700 грн. |
SAMSUNG RF23R62E3S9 | 85 147 грн. |
Холодильник Samsung RF23R62E3S9 | 82 760 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →