Холодильник Samsung RS66A8100B1/UA графіт
Фото 19 |
Samsung RS66A8100B1/UA графіт |
|
Просунутий, дуже місткий і багатофункціональний двокамерний холодильник типу Side-by-side, представлений на ринку компанією Samsung в 2021 році. Позиціонується виробником у верхній ціновий сегмент і перш за все розрахований на великі сімейства і користувачів, які підбирають собі модель преміумрівня. Технологія Twin Cooling Plus передбачає наявність двох повністю незалежних контурів охолодження для холодильної та морозильної камер.
Також модель оснащена надійним інверторним компресором і повністю підтримує технологію запобігання утворення на стінках камер льоду No Frost. Загальний корисний об'єм холодильника Samsung Rs66a8100b1 становить 641 л, чого не в останню чергу вдалося домогтися завдяки технології термоізоляції стінок SpaceMax. Примітно, що передбачено кілька різних режимів експлуатації пристрою: класичний, тільки холодильна камера або тільки морозилка, а також можливість роботи морозильної камери в режимі холодильної.
Саме холодильне відділення має корисний об'єм на рівні 403 л, оснащене спеціальною мультизоною і системою динамічного охолодження. У свою чергу морозилка здатна заморожувати до 12 кг продуктів на добу і оснащена спеціальним генератором льоду. Незважаючи на розміри і функціональність, енергоспоживання пристрою відповідає економному класу А+, а рівень створюваних шумів не перевищує 38 дБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung RS66A8100B1/UA графіт
Усі ціни 25 →Холодильник Samsung RS66A8100B1/UA | 45 587 грн. |
Samsung RS66A8100B1/UA | 51 199 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RS66A8100B1 | 41 430 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RS66A8100B1 | 43 890 грн. |
Холодильник Side-by-Side Samsung RS66A8100B1 | 62 883 грн. |
Модификації Samsung RS66A8100B1/UA
Ціни на Samsung RS66A8100B1/UA |
---|---|---|---|---|
Samsung RS66A8100WW/UA білий | від 43 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung RS66A8100B1/UA графіт | від 41 370 грн. | 25 пропозицій | ||
Samsung RS66A8100S9/UA сріблястий | від 37 860 грн. | 25 пропозицій |