Холодильник Samsung RS67A8810B1 графіт
Відео 1Фото 8 |
Samsung RS67A8810B1 графіт |
|
Холодильник типу Side-by-side з двома спільними дверцятами розпашних призначений для великої родини: загальний корисний об'єм становить 634 л, а всередині достатньо місця для посуду, пляшок і різних продуктів. Технологія SpaceMax передбачає більше корисного простору, але зовнішні розміри залишаються незмінними. У цьому нагорода спеціальної ізоляції, яка дозволила зробити стіни тоншими без шкоди енергоефективності.
Технологія Twin Cooling Plus використовує дві незалежні зони охолодження та оптимізує температуру та вологість у холодильній та морозильній камерах. В результаті холодне повітря проникає у кожен куточок камер, запахи не змішуються, а продукти довше залишаються свіжими. А Smart Conversion забезпечує гнучкість у налаштуваннях. 5 режимів дозволяють налаштувати внутрішній простір так, як це необхідно вам: наприклад, знизити температуру в морозилці і використовувати її як частину холодильної камери для додаткового охолодження або взагалі відключити обидві камери, поки ви у відпустці або відрядженні.
Samsung RS67A8810B1 не вимагає ручного розморожування завдяки технології No Frost та оснащений цифровим інверторним компресором, який відрізняється довговічністю, тихою роботою та енергоефективністю. Холодильна камера об'ємом 409 л пропонує 4 полиці з міцного скла, висувні контейнери для овочів, фруктів та зелені, лотки для яєць та велику кількість бічних полиць для пляшок тощо. годин у разі відключення електрики. Крім цього, в числі плюсів моделі - функції швидкого заморожування та охолодження, сенсорний дисплей для керування, внутрішнє LED освітлення, індикатор закриття дверцят, диспенсер, що подає охолоджену воду, та вбудований генератор льоду.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung RS67A8810B1 графіт
Усі ціни 18 →Холодильник Samsung RS67A8810B1 | 53 983 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RS67A8810B1 | 45 500 грн. |
Samsung RS67A8810B1 | 51 408 грн. |
Холодильник Side-by-Side Samsung RS67A8810B1 | 58 153 грн. |
Samsung RS67A8810B1 | 45 510 грн. |
Модификації Samsung RS67A8810B1
Ціни на Samsung RS67A8810B1 |
---|---|---|---|---|
Samsung RS67A8810WW білий | від 44 080 грн. | 16 пропозицій | ||
Samsung RS67A8810B1 графіт | від 45 500 грн. | 18 пропозицій | ||
Samsung RS67A8810S9 нержавіюча сталь | від 42 680 грн. | 19 пропозицій |