Холодильник Samsung RS67A8810S9 нержавіюча сталь
Відео 1Фото 6 |
Samsung RS67A8810S9 нержавіюча сталь |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung RS67A8810S9 нержавіюча сталь
Усі ціни 15 →Холодильник Samsung RS67A8810S9 | 51 372 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RS67A8810S9 | 42 680 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RS67A8810S9 | 48 521 грн. |
Холодильник Side-by-Side Samsung RS67A8810S9 | 54 342 грн. |
Samsung RS67A8810S9 | 46 799 грн. |
Технологія Smart Conversion
Однією з головних фішок Side-by-side холодильника Samsung є мультизона. Її є все морозильне відділення на 225 літрів. За потреби його можна використовувати як холодильну камеру.
Ще для Samsung RS67A8810S9 заявлено технологію Smart Conversion, яка забезпечує кілька додаткових сценаріїв експлуатації - з відключенням одного з відділень на період простою, але підтримкою в ньому температури нижче +15 °C. Практично режим відпустки тут виставляється точково (для будь-якої камери), а не на весь пристрій.
Продуктивний, надійний, тихий
Модель порадує потужним заморожуванням (15 кг на добу), а значить навіть великі поповнення напівфабрикатами або іншими продуктами не стануть проблемою. Загальну надійність агрегату забезпечує фірмовий цифровий компресор, який поширюється 20-річна офіційна гарантія виробника. Крім того, за рахунок інвертора холодильник працює не дуже шумно (до 36 дБ).
Samsung RS67A8810S9 отримав вбудовану сенсорну панель управління, тому для коригування температур доведеться відкривати холодильне відділення. Натомість холодна вода та лід доступні користувачам з мінімальними зусиллями – все завдяки системі з диспенсера та генератора льоду, вбудованій у дверцята морозильника.
Максимум простору для продуктів - SpaceMax
Агрегат відноситься до рішень SpaceMax, тому при цілком стандартних розмірах (178x91x72 см) має дуже великий корисний об'єм 634 літри. Майже ⅔ цієї ємності, а саме 409 л, відводяться під холодильну камеру. Компонування відділень симетричне — по 4 відкриті полиці та 2 висувні бокси. Відмінності лише в кишенях дверей, яких у холодильній камері п'ять, а в морозилці — дві.
Варто враховувати, що підвищена місткість холодильника, ймовірно, досягнута зниженням прошарку теплоізоляційних матеріалів. В результаті автономне збереження холоду не перевищує 5 годин. У будь-якому випадку Samsung RS67A8810S9 – дуже цікавий агрегат з мультизоною.
Модификації Samsung RS67A8810S9
Ціни на Samsung RS67A8810S9 |
---|---|---|---|---|
Samsung RS67A8810WW білий | від 44 080 грн. | 15 пропозицій | ||
Samsung RS67A8810B1 графіт | від 45 480 грн. | 17 пропозицій | ||
Samsung RS67A8810S9 нержавіюча сталь | від 42 660 грн. | 15 пропозицій |