Монітор Samsung S24C310E 24 "
Фото 14 |
Samsung S24C310E 24 "
24 "27 "
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung S24C310E 24 "
Монітор Samsung S24C310E (LS24C310E) | 4 069 грн. |
Монитор Samsung S31C (LS24C310EAUXEN) LS24C310EAUXENБезрамочный дизайнСмотрите, что на экране, не отвлекаясь. Трехсторонний безрамочный дисплей привносит чистый и современный эс... щететический вид в любой домашний офис или рабочее место. В конфигурации с несколькими мониторами дисплеи выстраиваются в линию, обеспечивая практически непрерывный просмотр.IPS-па Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 634 грн. |
Samsung S24C310E (LS24C310E) 100775 | 4 090 грн. |
Монітор Samsung S31C (LS24C310EAUXEN) LS24C310EAUXENБезрамковий дизайн
Дивіться, що на екрані, не відволікаючись. Тристоронній безрамковий дисплей привносить чистий і сучасни... щей естетичний вигляд у будь-який домашній офіс або робоче місце. У конфігурації з декількома моніторами дисплеї вишиковуються в лінію, забезпечуючи практично безперервний перегляд.
IPS-панель
Ви можете комфортно зосередитися на екрані, де б ви не знаходилися. IPS-панель зберігає яскравість і чіткість кольорів на всьому екрані, а тони та відтінки передаються зі зменшеним розмиттям, що робить важливі деталі більш чіткими та виразними.
Чудовий ігровий досвід
Ігри з низькою затримкою. Технологія AMD Radeon FreeSync™ синхронізує частоту оновлення монітора та відеокарти, щоб зменшити розриви зображення. Грайте без жодних перерв. Навіть динамічні сцени виглядають плавними та плавними.
Частота оновлення 75 Гц
Плавне зображення для спостереження за потоком. Частота оновлення 75 Гц забезпечує плавність зображення. Під час гри, перегляду відео на YouTube або іншого контенту ви не відчуватимете затримок і ефектів "привидів".
Ігровий режим
Отримайте перевагу з оптимізованими ігровими налаштуваннями. Колір і контрастність зображення можна миттєво відрегулювати, щоб бачити сцени чіткіше і помічати ворогів, які ховаються в темряві, а ігровий режим налаштовує кожну гру так, щоб заповнити екран усіма видимими деталями.
Режим без мерехтіння без шкоди для зору
Захистіть свої очі та досягайте більшого. Удосконалена технологія комфорту для очей, сертифікована TUV, зменшує втому очей, мінімізуючи синє світло та усуваючи дратівливе мерехтіння екрана.
Енергоефективн Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 638 грн. |
Монітор Samsung S31C (LS24C310EAUXEN)Безрамковий дизайн
IPS-панель
Ви можете комфортно зосередитися на екрані, де б ви не Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 628 грн. |
Серія Samsung серія 3ххПорівняти в таблиці →
від 4 777 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 4 254 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 4 558 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 5 999 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync
від 4 749 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 4 399 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync
від 4 069 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 5 524 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync
від 6 929 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync
від 5 251 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync
від 6 013 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 4 999 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
АксесуариВсі аксесуари для Samsung S24C310E →
Модификації Samsung S24C310E
Ціни на Samsung S24C310E |
---|---|---|---|---|
Samsung S24C310E 24 " | від 4 069 грн. | 5 пропозицій | ||
Samsung S27C310E 27 " | від 4 558 грн. | 48 пропозицій |
від 3 822 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 3 991 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 3 953 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 4 007 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 935 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 4 099 грн.
24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync