Пральна машина Samsung WW62J42E0HX сірий (WW62J42E0HX/UA)
Відео 1Фото 5 |
Samsung WW62J42E0HX сірий білий сірий |
|
Сіра фронтальна пралка бренду Samsung – це середньобюджетний прилад для сімей із двох або трьох осіб. Модель при глибині корпусу 45 см готова за раз випрати до 6 кг речей. Агрегат представляє фірмову лінійку Eco Bubble, що означає підтримку повітряно-бульбашкового прання, що забезпечує ефективну боротьбу із забрудненнями при низьких температурах води та щадному впливі на текстиль.
Ще один важливий плюс пральної машини Samsung WW62J42E0HX – це інвертор Digital Inverter. На нього виробник дає 20 років гарантії, що прямо говорить про високу надійність цього агрегату. Плюс за рахунок інверторного мотора підвищується акустичний комфорт під час роботи (шум не більше 73 дБ при віджимі 1200 об/хв) та загальна економічність. Так, за цикл модель у середньому споживає лише 33 літри води, а енергоспоживання удостоєно високої оцінки A+++ з річним показником 122 кВт*год.
У розпорядженні користувачів є 12 програм, включаючи два цикли з додаванням пари — постільна білизна та дитячі речі. Крім цього є швидке та делікатне прання, самоочищення барабана. Як додаткові опції є таймер закінчення циклу і екстра-полоскання Super Rinse+, рекомендоване алергікам. Ще варто сказати про захист від стрибків напруги Volt Control та підтримку смарт-діагностики Smart Check за допомогою смартфона.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung WW62J42E0HX сірий
Усі ціни 24 →Пральна машина Samsung WW62J42E0HX/UA | 17 095 грн. |
Samsung WW62J42E0HX/UA | 17 500 грн. |
Пральна машина Samsung WW62J42E0HX/UA | 18 050 грн. |
Samsung WW62J42E0HX | 18 920 грн. |
Стиральная машина Samsung WW62J42E0HX/UA | 18 261 грн. |
За такі гроші дуже універсальна пралочка, має все необхідне Доволі зрозуміла електроніка з годиною починає шуміти як усі класичні пралки, мастило не вічне) Артёмыч: користуюся Samsung WW62J42E0HW кілька місяців |
Модификації Samsung WW62J42E0HX
Ціни на Samsung WW62J42E0HX |
---|---|---|---|---|
Samsung WW62J42E0HW білий | від 15 690 грн. | 41 пропозиція | ||
Samsung WW62J42E0HX сірий | від 16 750 грн. | 25 пропозицій |