Кондиціонер Samurai SMA-09HRN1 ION 25 м²
Відео 1Фото 2 |
Недорогий кімнатний кондиціонер для настінного монтажу, який представляє собою спліт-систему з холодопродуктивністю 2,5 кВт, що дозволяє обслуговувати приміщення площею до 25 м2. Дуже відрізняється доступною вартістю і наявністю сучасної та зручної системи управління з прихованим світлодіодним індикатором поточної температури і пультом ДУ. Крім основного режиму охолодження, може ефективно обігрівати приміщення і осушувати повітря.
Ще однією відмінною особливістю кондиціонера Samurai SMA-09HRN1 ION можна назвати наявність іонізатора — пристрої, що насичує повітря негативно зарядженими аероіонами. Така обробка дає відчутний ефект свіжості і позитивним чином позначається на стані імунної системи і гомеостазу людини. Оснащений функцією авторестарту, яка відновлює роботу кондиціонера в заданому режимі після аварії в системі електропостачання.
Передбачена автоматична робота вертикальних жалюзі, горизонтальні регулюються вручну. Нічний режим значно знижує рівень шуму вентилятора і створює комфортні у всіх відносинах умови для повноцінного нічного сну. Має компактні розміри, як внутрішнього, так і зовнішнього блока, що значно спрощує і здешевлює монтажні роботи. Показує енергоефективність класу під час роботи в режимі обігріву і клас D при обігріві. Забезпечується 36-місячної гарантією виробника.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samurai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samurai.
Купити Samurai SMA-09HRN1 ION 25 м²
Кондиціонер Samurai SMA-09HRN1 ION | 8 500 грн. |
Кондиціонер Samurai SMA-09HRN1 | 8 502 грн. |
Кондиціонер Samurai SMA-09HRN1 ION | 8 002 грн. |
0 1 0 4 |
Китайський бюджетний апарат поставили на кухні. Сподіваюсь свої 5 -7 років відпрацює. Деккер працює 7 рік, але холод уже погано, перезакачування газу не допомогло, майстри кажуть, що в таких апаратах копресори не довговічні. Думаю, що цей теж саме У залі деккер, пропрацювавши 7 років, то пульт у цього кращий,зручніший навіть світитися. Зовнішній блок якийсь малуватий і мені так здати, що радіатор не сильно захищений користуюся Samurai SMA-09HRN1 ION менше місяця |
Відмінного кондера за свої гроші аналога не знайти. 26 мм товщина зовнішнього випарника! Зараз середній клас до таких параметрів не дотягує. І компесор Тошиба, правда, китайський. Поки нічого. користуюся Samurai SMA-09HRN1 ION менше місяця |
Раджу купувати. Кондиціонер хороший тихий і охолоджує швидко. сумнівалися купувати, але поки що все відмінно. працює з ранку до вечора. Пластик звичайно хліпкуватий, але ціна... Раджу до покупки. Поки що не виявили. Справляється з охолодженням. користуюся Samurai SMA-09HRN1 ION місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації Samurai SMA-09HRN1 ION
Ціни на Samurai SMA-09HRN1 ION |
---|---|---|---|---|
Samurai SMA-07HRN1 ION 21 м² | від 7 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Samurai SMA-09HRN1 ION 25 м² | від 8 002 грн. | 3 пропозиції | ||
Samurai SMA-12HRN1 ION 34 м² | від 12 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Samurai SMA-18HRN1 52 м² | від 13 520 грн. | 4 пропозиції |