Об'єктив Samyang 21mm f/1.4 ED AS UMC CS
Фото 5 |
Samyang 21mm f/1.4 ED AS UMC CS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 21mm f/1.4 ED AS UMC CS
Усі ціни 6 →Samyang 21mm f/1.4 ED AS UMC CS | 19 598 грн. |
Samyang 21mm f/1.4 ED AS UMC CS Fuji X | 15 510 грн. |
Об'єктив Samyang 21mm f/1.4 ED AS UMC CS (Fujifilm X) | 17 384 грн. |
Samyang 21mm f/1.4 ED AS UMC CS Fuji X | 15 521 грн. |
Samyang 21mm f/1.4 ED AS UMC CS (Fujifilm X) | 17 808 грн. |
Samyang 21mm f/1.4 ED AS UMC CS (Fujifilm X) | 16 960 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →