USB-флешка SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32 ГБ (SDCZ74-032G-G46)
Відео 18Фото 8 |
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32 ГБ
Усі ціни 35 →USB флеш-накопитель SanDisk 32GB USB 3.1 Ultra Luxe SDCZ74-032G-G46 | 306 грн. |
SanDisk 32GB USB 3.1 Ultra Luxe (SDCZ74-032G-G46) | 334 грн. |
Накопичувач USB 3.1 SANDISK 32GB Ultra Luxe (SDCZ74-032G-G46) SDCZ74-032G- | 269 грн. |
Флеш накопичувач SanDisk Ultra Lux 32GB 150 Mb/s USB3.1 (SDCZ74-032G-G46) | 259 грн. |
SanDisk USB флеш накопичувач SanDisk 32GB Ultra Luxe USB 3.1 (SDCZ74-032G- | 269 грн. |
ще 20 пропозицій
Если не планируется часто записывать большие объёмы данных, а только читать, то можно брать. Металлический корпус Более высокая скорость чтения (~ 33 Mb/s) по сравнению с флешками USB 2.0 5 лет гарантии Относительная дешевизна Крайне низкая скорость записи (~ 4,6 Mb/s) Юрий Марчук: користуюся SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32Gb менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Luxe USB 3.1
Ціни на SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32 ГБ | від 259 грн. | 35 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 64 ГБ | від 295 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 128 ГБ | від 491 грн. | 40 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256 ГБ | від 967 грн. | 48 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 512 ГБ | від 1 975 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →