USB-флешка SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 512 ГБ (SDCZ74-512G-G46)
Відео 18Фото 8 |
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 512Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 512 ГБ
Усі ціни 32 →USB-флешка SanDisk 512GB Ultra Luxe Usb 3.1 Silver (SDCZ74-512G-G46) | 2 117 грн. |
USB-флешка SanDisk 512GB Ultra Luxe Usb 3.1 Silver (SDCZ74-512G-G46) | 2 102 грн. |
Флеш-накопитель usb3.1 512gb SanDisk Ultra Luxe (sdcz74-512g-g46) | 2 229 грн. |
SanDisk Ultra Luxe 512 GB USB 3.1 Gen. 1 (SDCZ74-512G-G46) | 2 104 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk Ultra Luxe USB3.1 (SDCZ74-512G-G46) | 2 156 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Luxe USB 3.1
Ціни на SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32 ГБ | від 259 грн. | 36 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 64 ГБ | від 294 грн. | 33 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 128 ГБ | від 487 грн. | 44 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256 ГБ | від 967 грн. | 49 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 512 ГБ | від 1 973 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →