Душова кабіна Sansa S 90x90
Відео 7Фото 3 |
Sansa S-90/15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sansa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sansa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sansa S 90x90
Усі ціни 6 →Душова кабіна Sansa 90x90 см S-90/15 Mosaic | 8 325 грн. |
Душова кабіна Sansa S-90/15 new 90х90х194 см з низьким піддоном сатин розс | 7 980 грн. |
Душова кабіна Sansa 90х90 (Профіль - чорний, скло - прозоре-мозаїк) S-90/1 | 8 514 грн. |
Душова кабіна Sansa S-90/15 new 90х90х194 см з низьким піддоном сатин скло | 8 530 грн. |
Душова кабіна Sansa S-90/15 (2) 90х90х194 см з низьким піддоном сатин скло | 8 770 грн. |
Душова кабіна Sansa S-90/15 (3) 90х90х194 см з низьким піддоном чорна скло | 8 770 грн. |
Відеоогляди
Модификації Sansa S
Ціни на Sansa S |
---|---|---|---|---|
Sansa S 80x80 | від 7 540 грн. | 1 пропозиція | ||
Sansa S 90x90 | від 7 980 грн. | 6 пропозицій | ||
Sansa S 100x100 | від 10 740 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →