Тумба під умивальник SANWERK Alessa 70
Фото 24 |
SANWERK Alessa 70 |
|
Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Alessa 70
Усі ціни 11 →Тумба для підлоги Sanwerk Алесса Air 70 см венге з умивальником Канті MV00 | 11 380 грн. |
Тумба для підлоги Sanwerk Алесса 70 см з умивальником Канте MV0000632 | 9 999 грн. |
Тумба Sanwerk "ALESSA" 2F с раковиной "Канте", 700x440 мм h850, белый MV00 | 12 882 грн. |
Тумбы с умывальником SANWERK ALESSA 70 цв. венге с умывальником Канте 2F, | 12 644 грн. |
Тумба с умывальником Sanwerk "Алесса" 70 белая с умывальником "Канте" MV00 | 12 882 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації SANWERK Alessa 70
Ціни на SANWERK Alessa 70 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Alessa 60 | від 9 900 грн. | 6 пропозицій | ||
SANWERK Alessa 70 | від 9 999 грн. | 11 пропозицій | ||
SANWERK Alessa 80 | від 11 010 грн. | 14 пропозицій | ||
SANWERK Alessa 90 | від 10 940 грн. | 7 пропозицій | ||
SANWERK Alessa 100 | від 11 501 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →