Тумба під умивальник SANWERK Alessa 80
Фото 12 |
SANWERK Alessa 80 |
|
Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Alessa 80
Усі ціни 12 →Тумба на підлогу Sanwerk Алесса Air 80 см венге з умивальником Канті MV000 | 11 885 грн. |
Тумба для підлоги Sanwerk Алесса Air 80 см венге з умивальником Канте MV00 | 11 040 грн. |
Тумба Sanwerk "ALESSA" 2F с раковиной "Канте", 800x440 мм h850, белый MV00 | 13 505 грн. |
Тумбы с умывальником SANWERK ALESSA 80 цв. венге с умывальником Канте 2F, | 13 205 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk ALESSA 80 MV0000634 кол. білий | 11 299 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації SANWERK Alessa 80
Ціни на SANWERK Alessa 80 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Alessa 60 | від 9 900 грн. | 5 пропозицій | ||
SANWERK Alessa 70 | від 9 999 грн. | 9 пропозицій | ||
SANWERK Alessa 80 | від 11 010 грн. | 12 пропозицій | ||
SANWERK Alessa 90 | від 10 940 грн. | 6 пропозицій | ||
SANWERK Alessa 100 | від 11 501 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →