Тумба під умивальник SANWERK Alessa Air 100
Фото 6 |
SANWERK Alessa Air 100 |
|
Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Alessa Air 100
Усі ціни 6 →Тумба підвісна Sanwerk Алесса AIR 100 MV0000365 з умивальником Принц | 13 064 грн. |
Тумба Sanwerk "ALESSA AIR" 2F с раковиной "Принц", 1000x440 мм h600, белый | 14 515 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk АЛЕССА AIR 100 біла MV0000365 | 12 599 грн. |
Тумба подвесная Sanwerk "Алесса Air" 100 белая с умывальником "Принц" MV00 | 14 515 грн. |
ТУМБА "АЛЕССА AIR" 100 БЕЛАЯ С УМЫВ. "ПРИНЦ", MV0000365 | 14 515 грн. |
Тумба SANWERK "АЛЕССА AIR" 100 венге з умив. "Idea" (MV0000912) | 16 905 грн. |
Модификації SANWERK Alessa Air 100
Ціни на SANWERK Alessa Air 100 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Alessa Air 60/2 | від 8 719 грн. | 20 пропозицій | ||
SANWERK Alessa Air 70 | від 8 500 грн. | 18 пропозицій | ||
SANWERK Alessa Air 80 | від 9 880 грн. | 16 пропозицій | ||
SANWERK Alessa Air 90 | від 11 240 грн. | 6 пропозицій | ||
SANWERK Alessa Air 100 | від 12 599 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →