Тумба під умивальник SANWERK Di Amo 70 (MV0000201)
Фото 6 |
SANWERK Di Amo 70 55 см71 см |
|
Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack, фурнітура від Blum (Австрія)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Di Amo 70
Тумба для підлоги Sanwerk Ді Амо 70 MV0000201 з умивальником Ізео | 6 788 грн. |
Тумбы с умывальником SANWERK ДИ АМО 70 БЕЛАЯ с умывальником ИЗЕО MV0000201 | 7 542 грн. |
Тумба напольная Sanwerk "ДИ АМО" 70 белая с умывальником "ИЗЕО" MV0000201 | 7 542 грн. |
Модификації SANWERK Di Amo 70
Ціни на SANWERK Di Amo 70 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Di Amo 55 | від 5 119 грн. | 2 пропозиції | ||
SANWERK Di Amo 70 | від 6 788 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →