Тумба під умивальник SANWERK Era 70 (MV0000648)
Фото 4 |
SANWERK Era 70 |
|
Тумба пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Era 70
Тумба для підлоги Sanwerk Ера 70 см з умивальником Канті MV0000648 | 10 443 грн. |
Тумба для підлоги Sanwerk Ера 70 см з умивальником Канте MV0000648 | 9 800 грн. |
Тумба Sanwerk "ERA" 2F с раковиной "Канте", 700x450 мм h850, белый MV00006 | 11 603 грн. |
Тумбы с умывальником SANWERK ERA 70 цв. белый с умывальником Канте 2F, MV0 | 11 603 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk ERA 70 кол. білий MV0000648 | 9 850 грн. |
Модификації SANWERK Era 70
Ціни на SANWERK Era 70 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Era 60 | від 8 800 грн. | 6 пропозицій | ||
SANWERK Era 70 | від 9 800 грн. | 5 пропозицій | ||
SANWERK Era 80 | від 10 200 грн. | 5 пропозицій | ||
SANWERK Era 100 | від 11 650 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →