Тумба під умивальник SANWERK Era Air 90 (MV0000416)
Відео 1Фото 5 |
SANWERK Era Air 90 |
|
Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Era Air 90
Тумба підвісна Sanwerk Ера AIR 90 MV0000416 з умивальником Принц | 11 330 грн. |
Тумба Sanwerk "ERA AIR" 2F с раковиной "Принц", 900x450 мм h600, белый MV0 | 12 559 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk ERA AIR 90 кол. білий MV0000416 | 10 899 грн. |
Тумба с умывальником Sanwerk "Эра Air" 90 белая с умывальником "Принц" MV0 | 12 559 грн. |
Тумбы с умывальником SANWERK ERA AIR 90 цв. белый с умывальником Принц 2F | 12 589 грн. |
Відеоогляди
Модификації SANWERK Era Air 90
Ціни на SANWERK Era Air 90 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Era Air 60 | від 7 940 грн. | 7 пропозицій | ||
SANWERK Era Air 70 | від 8 844 грн. | 6 пропозицій | ||
SANWERK Era Air 80 | від 8 950 грн. | 7 пропозицій | ||
SANWERK Era Air 90 | від 10 899 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →