Тумба під умивальник SANWERK Greta Air 70 (MV0000625)
Фото 8 |
SANWERK Greta Air 70 |
|
Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Greta Air 70
Усі ціни 6 →Тумба підвісна Sanwerk Грета AIR 70 MV0000625 з умивальником Канте | 9 754 грн. |
Тумба підвісна Sanwerk Грета AIR 70 MV0000625 з умивальником Канте | 9 400 грн. |
Тумба Sanwerk "GRETA AIR" 2F с раковиной "Канте" подвесная 700x440 мм h600 | 10 838 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk GRETA AIR 70 MV0000625 кол. білий | 9 499 грн. |
Тумба с умывальником Sanwerk "Грета Air" 70 белая с умывальником "Канте" M | 10 838 грн. |
Тумбы с умывальником SANWERK GRETA AIR 70 цв. белый с умывальником Канте 2 | 10 838 грн. |
Модификації SANWERK Greta Air 70
Ціни на SANWERK Greta Air 70 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Greta Air 70 | від 9 400 грн. | 6 пропозицій | ||
SANWERK Greta Air 80 | від 9 800 грн. | 7 пропозицій | ||
SANWERK Greta Air 90 | від 10 368 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →