Тумба під умивальник SANWERK Greta Air 80 (MV0000627)
Фото 6 |
SANWERK Greta Air 80 |
|
Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Greta Air 80
Усі ціни 6 →Тумба підвісна Sanwerk Грета AIR 80 MV0000627 з умивальником Канте | 10 239 грн. |
Тумба підвісна Sanwerk Грета AIR 80 MV0000627 з умивальником Канте | 9 800 грн. |
Тумба Sanwerk "GRETA AIR" 2F с раковиной "Канте" подвесная 800x440 мм h600 | 11 377 грн. |
Тумбы с умывальником SANWERK GRETA AIR 80 цв. белый с умывальником Канте 2 | 11 377 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk GRETA AIR 80 MV0000627 кол. білий | 9 850 грн. |
Тумба SANWERK "ГРЕТА AIR" 80 біла з умив. "Канте" (MV0000627) | 11 377 грн. |
Модификації SANWERK Greta Air 80
Ціни на SANWERK Greta Air 80 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Greta Air 70 | від 9 400 грн. | 5 пропозицій | ||
SANWERK Greta Air 80 | від 9 800 грн. | 6 пропозицій | ||
SANWERK Greta Air 90 | від 10 368 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →