Тумба під умивальник SANWERK Liga Air 70 (MV0000645)
Фото 5 |
SANWERK Liga Air 70 |
|
Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack, фурнітура від Blum (Австрія)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Liga Air 70
Тумба підвісна Sanwerk Ліга Air 70 см з умивальником Канті MV0000645 | 9 473 грн. |
Тумба Sanwerk "LIGA AIR" 2F с раковиной "Канте", 700x440 мм h600, мессина | 10 526 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk LIGA AIR 70 MV0000645 вст. Мессіна | 8 899 грн. |
Тумба с умывальником Sanwerk "Лига Air" 70 Мессина с умывальником "Канте" | 10 526 грн. |
Тумба "LIGA AIR" 70 вст. мессина с умывальником "Канте", 2F MV0000645 | 10 526 грн. |
Модификації SANWERK Liga Air 70
Ціни на SANWERK Liga Air 70 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Liga Air 60 | від 8 240 грн. | 7 пропозицій | ||
SANWERK Liga Air 70 | від 8 899 грн. | 5 пропозицій | ||
SANWERK Liga Air 80 | від 9 330 грн. | 7 пропозицій | ||
SANWERK Liga Air 90 | від 9 400 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →