Тумба під умивальник SANWERK Mindal 100 (MV0000430)
Фото 17 |
SANWERK Mindal 100 |
|
З ручками розміром 271 мм. Тумба пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Mindal 100
Усі ціни 9 →Тумба для підлоги Sanwerk Мигдаль 100 з умивальником Принц MV0000430 | 11 355 грн. |
Тумба з умивальником/під умивальник SANWERK МИНДАЛЬ 100 БІЛА З УМИВ. ПРИНЦ | 13 000 грн. |
Тумба Sanwerk "MINDAL" 2F с раковиной "Принц", 1000x440 мм h850, белый MV0 | 11 167 грн. |
ТУМБА SANWERK "МИНДАЛЬ" 100 БЕЛАЯ С УМЫВ. "ПРИНЦ", MV0000430 | 13 165 грн. |
Тумба с умывальником Sanwerk "Миндаль" 100 белая с умывальником "Принц" MV | 16 456 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації SANWERK Mindal 100
Ціни на SANWERK Mindal 100 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Mindal 70 | від 10 388 грн. | 1 пропозиція | ||
SANWERK Mindal 80 | від 11 700 грн. | 8 пропозицій | ||
SANWERK Mindal 100 | від 10 930 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →