Тумба під умивальник SANWERK Sierra 100 (MV0000452)
Фото 6 |
SANWERK Sierra 100 |
|
Навантаження на 1 ящик: 30 кг. Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack. Використовується нове покриття Ocean Drive від компанії Renolit SE (Німеччина). Воно складається з субстрату древопластика, на який нанесена плівка на основі поліолефіну
Використовуються ручки розміром 175 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Sierra 100
Усі ціни 7 →Тумба для підлоги SANWERK Сієрра 100 з умивальником Принц MV0000452 | 13 217 грн. |
Тумба з умивальником/під умивальник SANWERK СІЄРРА 100 БІЛА З УМИВ. ПРИНЦ | 12 900 грн. |
Тумба Sanwerk "SIERRA" 2F с раковиной "Принц" 1000x440 мм h850, белый MV00 | 16 731 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk SIERRA 100 кол. білий MV0000452 | 12 999 грн. |
Тумба с умывальником Sanwerk "Сиерра" 100 белая с умывальником "Принц" MV0 | 16 731 грн. |
ТУМБА "СИЕРРА" 100 БЕЛАЯ С УМЫВ. "ПРИНЦ",MV0000452 | 16 731 грн. |
Тумба SANWERK "СІЄРРА" 100 біла з умив. "Принц" (MV0000452) | 16 731 грн. |
Модификації SANWERK Sierra 100
Ціни на SANWERK Sierra 100 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Sierra 80 | від 12 750 грн. | 5 пропозицій | ||
SANWERK Sierra 90 | від 11 500 грн. | 7 пропозицій | ||
SANWERK Sierra 100 | від 12 900 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →