Ваги SATORI SKS-211-BL
SATORI SKS-211-BL коричневий сірий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SATORI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SATORI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SATORI SKS-211-BL
Усі ціни 25 →Ваги кухонні електронні Satori SKS-211-BL | 718 грн. |
Весы кухонные Satori SKS-211-BL | 380 грн. |
Ваги кухонні Satori SKS-211-BL | 329 грн. |
Ваги кухонні Satori SKS-211-BL | 380 грн. |
Satori Ваги кухонні Satori SKS-211-BL | 380 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації SATORI SKS-211-BL
Ціни на SATORI SKS-211-BL |
---|---|---|---|---|
SATORI SKS-211-BL | від 329 грн. | 29 пропозицій | ||
SATORI SKS-212-WD | від 329 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →