Вантажна шина Satoya SF-042 215/75 R17.5 135J
Виберіть розмір вантажної шини
Satoya SF-042 215/75 R17.5 135J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satoya SF-042 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 6 →Satoya SF-042 (рулевая) (215/75R17.5 135J) | 3 914 грн. |
Грузовые шины Satoya SF-042 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133J 16PR 100110947 | 4 038 грн. |
Satoya SF042 (215/75R17.5 135J) | 3 976 грн. |
Satoya SF-042 рульова рульова (215/75R17,5 135/133J) 287449 | 3 866 грн. |
Вантажні шини Satoya SF-042 (рульова) 215/75 R17.5 135/133J 16PR | 4 280 грн. |
Шина Satoya SF-042 (рульова) 215/75 R17.5 135/133J | 4 335 грн. |