Вантажна шина Satoya SU-022 10 R20 149K
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Satoya SU-022 10 R20 149K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satoya SU-022 10 R20 149K
Усі ціни 9 →Satoya SU-022 (універсальна) 10.00 R20 149/146K | 12 064 грн. |
Satoya SU-022 (универсальная) 10 R20 149K | 9 029 грн. |
SATOYA SATOYA SU-022 (універсальна) 10.00R20 149/146K 18PR | 9 104 грн. |
Грузовые шины Satoya SU-022 (универсальная) 10 R20 149/146K 18PR 100050370 | 9 201 грн. |
SATOYA SATOYA SU-022 (універсальна) 10.00R20 149/146K 18PR | 8 936 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Satoya SU-022 10 R20 149K
Ціни на Satoya SU-022 10 R20 149K |
---|---|---|---|---|
Satoya SU-022 9 R20 144K | від 7 801 грн. | 8 пропозицій | ||
Satoya SU-022 10 R20 149K | від 8 830 грн. | 9 пропозицій | ||
Satoya SU-022 11 R20 152K | від 10 144 грн. | 2 пропозиції |