Вантажна шина Satoya SU-022 11 R20 152K
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Satoya SU-022 11 R20 152K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satoya SU-022 11 R20 152K
Satoya SU-022 (универсальная) 11.00 R20 152/149K | 10 090 грн. |
Satoya SU-022 (универсальная) 11 R20 152K | 10 144 грн. |
Грузовые шины Satoya SU-022 (универсальная) 11 R20 152/149K 18PR 100059299 | 10 719 грн. |
Satoya SU-022 універсальна універсальна (11R20 152/149K) 403644 | 9 947 грн. |
Відеоогляди
Модификації Satoya SU-022 11 R20 152K
Ціни на Satoya SU-022 11 R20 152K |
---|---|---|---|---|
Satoya SU-022 9 R20 144K | від 7 801 грн. | 10 пропозицій | ||
Satoya SU-022 10 R20 149K | від 8 830 грн. | 11 пропозицій | ||
Satoya SU-022 11 R20 152K | від 10 144 грн. | 4 пропозиції |