Ваги Saturn ST-KS7810
Фото 3 |
Saturn ST-KS7810 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saturn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saturn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saturn ST-KS7810
Усі ціни 73 →Ваги кухонні електронні Saturn ST-KS7810 Green | 575 грн. |
Ваги кухонні Saturn ST-KS7810 Red | 327 грн. |
Весы кухонные Saturn ST-KS7810 Green | 362 грн. |
Ваги кухонні Saturn ST-KS7810 Red | 339 грн. |
Saturn ST-KS7810 Red | 339 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості ваг Saturn ST-KS7810:
- Індикатор батареї
- Індикатор перевантаження
РекомендуємоПорівняти в таблиці →