Вантажна шина Sava Avant A3 265/70 R19.5 140M
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Avant A3 265/70 R19.5 140M 265/70 R19.5 " 140 M 285/70 R19.5 " 146 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Avant A3 265/70 R19.5 140M
Усі ціни 15 →Sava Avant A3 (рульова вісь) 265/70 R19.5 140/138M | 11 096 грн. |
Sava Avant A3 (рулевая) 265/70 R19.5 140/138M | 10 445 грн. |
Sava Avant A3 (рулевая) (265/70R19.5 140M) | 10 678 грн. |
Sava Avant A3 (рулевая) 265/70 R19.5 140/138M 16PR "M+S" | 9 903 грн. |
SAVA Avant A3 (рульова) 265/70R19.5 140/138M | 10 087 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Sava Avant A3 265/70 R19.5 140M
Ціни на Sava Avant A3 265/70 R19.5 140M |
---|---|---|---|---|
Sava Avant A3 265/70 R19.5 140M | від 9 903 грн. | 15 пропозицій | ||
Sava Avant A3 285/70 R19.5 146L | від 11 235 грн. | 15 пропозицій |