Вантажна шина Sava Avant A3 285/70 R19.5 146L
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Avant A3 285/70 R19.5 146L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Avant A3 285/70 R19.5 146L
Усі ціни 14 →Sava Avant A3 (рульова вісь) 285/70 R19.5 146L/140M | 12 608 грн. |
Sava Avant A3 (рулевая) 285/70 R19.5 146L/140M 18PR | 11 505 грн. |
Sava AVANT A3 285/70 R19.5 146L | 11 300 грн. |
Sava Avant A3 (285/70R19.5 146L) | 11 610 грн. |
SAVA SAVA Avant A3 (рульова) 285/70R19.5 146L/140M | 11 447 грн. |
ще 9 пропозицій