Вантажна шина Sava Avant A4 205/75 R17.5 124M
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Avant A4 205/75 R17.5 124M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Avant A4 205/75 R17.5 124M
Усі ціни 15 →Sava Avant 4 (рульова вісь) 205/75 R17.5 124/122M | 8 182 грн. |
Sava Avant 4 (рулевая) (205/75R17.5 124M) | 7 808 грн. |
Sava Avant 4 (рулевая) 205/75 R17.5 124/122M 14PR | 7 381 грн. |
SAVA Avant 4 205/75R17.5 124/122M | 7 376 грн. |
SAVA SAVA Avant 4 205/75R17.5 124/122M | 7 480 грн. |
ще 10 пропозицій