Вантажна шина Sava Cargo 4 215/75 R17.5 135J
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Cargo 4 215/75 R17.5 135J 215/75 R17.5 " 135 J 235/75 R17.5 " 143 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Cargo 4 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 20 →Sava Cargo 4 (причіпна вісь) 215/75 R17.5 135/133J | 8 719 грн. |
Sava Cargo 4 (прицепная) 215/75 R17.5 135/133J | 8 630 грн. |
Sava Cargo 4 (прицепная) (215/75R17.5 135J) | 8 033 грн. |
Sava Cargo 4 (прицепная) 215/75 R17.5 135/133J 16PR | 8 077 грн. |
Sava Cargo 4 (Прицепная) (215/75R17.5 135/133J) | 7 650 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Sava Cargo 4 215/75 R17.5 135J
Ціни на Sava Cargo 4 215/75 R17.5 135J |
---|---|---|---|---|
Sava Cargo 4 215/75 R17.5 135J | від 7 642 грн. | 20 пропозицій | ||
Sava Cargo 4 235/75 R17.5 143J | від 9 612 грн. | 15 пропозицій |