Вантажна шина Sava Cargo 4 245/70 R19.5 141J
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Cargo 4 245/70 R19.5 141J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Cargo 4 245/70 R19.5 141J
Усі ціни 9 →Sava Cargo 4 (прицепная) 245/70 R19.5 141/140J | 11 732 грн. |
Sava Cargo 4 (прицепная) 245/70 R19.5 141/140J 18PR | 11 420 грн. |
SAVA Cargo 4 (причепна) 245/70R19.5 141/140J | 11 145 грн. |
SAVA Cargo 4 (причепна) 245/70R19.5 141/140J | 11 251 грн. |
SAVA SAVA Cargo 4 (причепна) 245/70R19.5 141/140J | 11 409 грн. |
ще 4 пропозиції