Вантажна шина Sava Cargo 4 265/70 R19.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Cargo 4 265/70 R19.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Cargo 4 265/70 R19.5 143J
Усі ціни 13 →Sava Cargo 4 (прицепная) 265/70 R19.5 143/141J | 11 594 грн. |
Sava Cargo 4 (прицепная) (265/70R19.5 143J) | 11 720 грн. |
Sava Cargo 4 (прицепная) 265/70 R19.5 143/141J 18PR | 11 290 грн. |
SAVA Cargo 4 (причепна) 265/70R19.5 143/141J | 11 015 грн. |
SAVA Cargo 4 (причепна) 265/70R19.5 143/141J | 11 119 грн. |
ще 8 пропозицій