Вантажна шина Sava Cargo MS 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Cargo MS 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Cargo MS 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 9 →Sava Cargo MS (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K/158L | 18 243 грн. |
Sava Cargo MS (прицеп) 385/65 R22.5 160K | 18 041 грн. |
Sava Cargo MS (прицеп-карьер) 385/65 R22.5 160K 20PR | 17 087 грн. |
Грузовые шины Sava Cargo MS (прицеп) 385/65 R22.5 160K 1000240794 | 17 937 грн. |
Sava Cargo MS (прицепная ось) 385/65 R22.5 160K/158L | 18 245 грн. |
ще 4 пропозиції