Вантажна шина Sava City U4 275/70 R22.5 152J
Виберіть розмір вантажної шини
Sava City U4 275/70 R22.5 152J 275/70 R22.5 " 148 J 275/70 R22.5 " 152 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava City U4 275/70 R22.5 152J
Sava City U4 (ведущая) 275/70 R22.5 152J/148E | 16 120 грн. |
Sava City U4 ведуча ведуча (275/70R22,5 152/148J/E) 384195 | 16 044 грн. |
Шина Sava City U4 (ведуча) 275/70 R22.5 152J / 148E | 17 738 грн. |
Модификації Sava City U4 275/70 R22.5 152J
Ціни на Sava City U4 275/70 R22.5 152J |
---|---|---|---|---|
Sava City U4 275/70 R22.5 148J | від 15 314 грн. | 7 пропозицій | ||
Sava City U4 275/70 R22.5 152J | від 16 044 грн. | 3 пропозиції |