Вантажна шина Sava City U4 295/80 R22.5 152J
Виберіть розмір вантажної шини
Sava City U4 295/80 R22.5 152J 295/80 R22.5 " 152 J 295/80 R22.5 " 154 E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava City U4 295/80 R22.5 152J
Усі ціни 11 →Sava City U4 (універсальна) 295/80 R22.5 152J/154E | 18 101 грн. |
Sava City U4 (универсальная) 295/80 R22.5 152/148J 18PR | 16 942 грн. |
SAVA SAVA City U4 (універсальна) 295/80R22.5 152J/154E | 18 306 грн. |
SAVA City U4 (універсальна) 295/80R22.5 152J/154E | 17 882 грн. |
SAVA City U4 (універсальна) 295/80R22.5 152J/154E | 18 052 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Sava City U4 295/80 R22.5 152J
Ціни на Sava City U4 295/80 R22.5 152J |
---|---|---|---|---|
Sava City U4 295/80 R22.5 152J | від 16 942 грн. | 12 пропозицій | ||
Sava City U4 295/80 R22.5 154E | від 17 780 грн. | 2 пропозиції | ||
Sava City U4 295/80 R22.5 154J | від 18 391 грн. | 2 пропозиції |