Зимова шина Sava Eskimo S3 Plus 195/65 R15 91T
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sava Eskimo S3 Plus 195/65 R15 91T 195/65 R15 91 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Eskimo S3 Plus 195/65 R15 91T
Усі ціни 16 →Шина Sava Eskimo S3+ 195/65 R15 91T | 2 223 грн. |
Sava ESKIMO S3+ 195/65 R15 91T (9048661049) | 3 960 грн. |
Sava Eskimo S3+ 195/65 R15 91T | 2 902 грн. |
Sava Eskimo S3 Plus 195/65 R15 91T | 2 265 грн. |
Sava Eskimo S3+ 195/65 R15 91T 45024 | 2 415 грн. |
ще 11 пропозицій
0 1 1 4 |
Відкатав три сезони. Мені понравилася. М'яка, передбачувана. Мокрий сніг, каша, гололеда по барабану. На льоду гірше. Зносити. Тиха, зносостійка. Останній сезон не перезувався від'їздів і взимку та влітку. Знос мінімальний. Користуюсь три роки. Нині ціни підскочили, хотілося б дешевше. |
Шина середнього цінового діапазону і добре справляється зі снігом і кашею. Погано веде собі на голому льоді. На дорозі зі вкатаним снігом розгін до 40-50 км/год, різке гальмування і викручу кермо в одну зі сторін. Машина не змінює напрямку руху, а суне далі. При помітному падінні швидкості машину різко розвертає у напрямку вивернутого керма поперек дороги. Прохід глибокого снігу (в пів колеса). Не було помітно закручування машини, коли доводилося виконувати обгін на вузькій дорозі з одночасною їздою одним колесом по снігу, іншим по каші на узбіччі. На льоду виникають сумніви, що я перевзутий у зимову гуму :) користуюся Sava Eskimo S3 Plus 165/70 R13 79T більше року |
Показано 2 з 6 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації Sava Eskimo S3 Plus 195/65 R15 91T
Ціни на Sava Eskimo S3 Plus 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Sava Eskimo S3 Plus 195/65 R15 91T | від 2 223 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →